Zjawiska paranormalne

Spirit rescue

Spirit Rescue jest w innej lidze niż wszystkie inne książki o duchach ziemskich. To mocne stwierdzenie, ale ten podręcznik mówi sam za siebie, ponieważ zawiera praktyczne informacje poparte faktami. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący na duchowej ścieżce, czy też chcesz odkryć inną drogę, Spirit Rescue będzie dla ciebie nieocenionym źródłem nauki, ponieważ jest napisany tak, aby stworzyć świadomość i otworzyć umysł na szerokie spektrum tematów związanych z duchowością.

Dlaczego poczułem potrzebę napisania tego poradnika? Przez wiele lat uczyłem uzdrawiania, dowsingu i uwalniania ducha, a także pracowałem w dziedzinie metafizyki. Zdałem sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania na prosty podręcznik, który nauczy podstawowych faktów i umożliwi czytelnikowi zgłębienie niektórych z wielu aspektów tego ogromnego tematu. Kiedy po raz pierwszy zainteresujesz się nauką na tematy duchowe lub new age, często trudno jest namierzyć wiarygodne źródło informacji, w którym można znaleźć łatwe do zrozumienia wyjaśnienia, dlatego ta książka powstała, aby pomóc otworzyć zupełnie nowy świat dla osób poszukujących wskazówek i odpowiedzi.

Tak wiele osób interesuje się tematami duchowymi i jest głodnych dalszych informacji na poziomie praktycznym, więc Spirit Rescue zdejmie mistykę z tego całego tematu i sprawi, że będzie on w zasięgu każdego.

Duchy i duchy ziemskie są tajemnicą dla wielu z nas, a historie często są przesadzone, ponieważ zostały przekazane z poprzednich stuleci o dziwnych wydarzeniach w starych budynkach, ale wiele z nich ma proste wyjaśnienie, a to zwykle przypadek smutnego ducha, który zagubił się i potrzebuje pomocy, aby znaleźć drogę do domu. Dlaczego więc niektóre duchy zostają uwięzione w paśmie energetycznym między światami? Wszyscy rodzimy się z wolną wolą, a w chwili śmierci tę wolną wolę zachowujemy. Dlatego możemy zdecydować, czy chcemy iść dalej, czy pozostać w tym obszarze między światami. Zazwyczaj duch ma osobisty powód, aby pozostać w tym obszarze; być może nie może znieść opuszczenia ukochanej osoby, podczas gdy inni mogą być zaniepokojeni zmianami dokonywanymi w ich domu lub mają niedokończone sprawy.

W rozdziale poświęconym przyczynom znajdziesz szczegóły dotyczące niektórych z wielu powodów, dla których duchy pozostają na ziemi, oraz jak z nimi rozmawiać, aby pomóc im w ich podróży. Chociaż większość z nas nie widzi ani nie słyszy duchów, mogą one nas widzieć i słyszeć nasze myśli. Ziemskie duchy są zazwyczaj przyjazne, więc nie ma potrzeby bać się ich obecności, ale radzenie sobie z poltergeistem to zupełnie inna sprawa niż rozmowa z zagubionym duchem. Śmierć nie jest końcem życia, ponieważ dusza żyje dalej. A życie jest niekończącym się cyklem, więc każdy, kto chce zgłębić kontrowersyjne tematy reinkarnacji, doświadczeń bliskich śmierci lub podróży astralnych, znajdzie prowokujące do myślenia fakty i będzie uspokojony przez informacje, ponieważ te tematy są bardzo realne, a nie tylko wyobraźnią. Tutaj znajdziesz fakty, które zdejmą tajemnicę z regresji w przeszłym życiu i być może zainspirują cię do zbadania tego tematu, aby znaleźć wyjaśnienia i odpowiedzi na problemy w twoim życiu dzisiaj.

Poznawanie tych tematów jest ekscytujące, ale kiedy zaczynasz otwierać się na świat duchów i uczestniczyć w warsztatach lub uczyć się rozwijać swoje umiejętności, pierwszą lekcją – i zdecydowanie najważniejszą – jest stosowanie ochrony. Przed kim więc potrzebujesz ochrony? Ochrona psychiczna jest konieczna, aby chronić twoją aurę przed negatywną energią, która może przylgnąć do twojej aury, przed ludźmi, którzy są sępami energetycznymi i przed negatywnymi duchami. Istnieje wiele różnych form ochrony, a w tym rozdziale znajdziesz wybór, abyś mógł wybrać. Moc intencji jest bardzo potężna, więc jakakolwiek metoda wybierzesz, da ci ochronę.

Oprócz umieszczania ochrony wokół ciała, dowiesz się o aurze, która jest polem energetycznym ciała, oraz o prostych metodach oczyszczania jej każdego dnia. W tej sekcji znajdują się również wskazówki dotyczące znaczenia bycia dobrze uziemionym. Wszyscy mamy niewidzialne połączenie z ziemią, które może zostać przypadkowo przerwane, więc bycie dobrze uziemionym jest koniecznością.